Archives

All posts for the month Şubat, 2015

Hok Kilit Türkiye çapında çelik kapı ahşap kapı ve iç kapılarınızı yani oda banyo tuvalet kapilarını bile kapsayan Dev bir kilit markasıdır.

Biz Anahtarcım ailesi olarak hok kilidin teknik servisi olup hem yenibosna hemde tüm türkiye genelinde sizlere hizmet vermekteyiz…

Arıza veya kapıda kalma durumunda kilitlerinize hiç bir şekilde dokunmadan bizleri arayınız… çilingir

Bahçelievler ilçemize bağlı bulunan yenibosna semtimizin nadide mahallelerinden çobançeşme mahallemizin değerli vatandaşları siz değerli muşterilerimize anında ve güvenli çilingir hizemti sunan yenibosna çilingir türkiyede patentli engelset kapı güveniliğini artırtma 3lü kapı koruma systemleri ile de çilingirlik alanında çığır açmiş ve yaklaşık 12 bin kapıya takılmış olan engelset systemini gurula sunar.

Siz değerli Mahalle sakinleri için telefon numramız… çilingirhizmetinizdeyiz.

Bahçelievlerde çilingir firmalarında ki hizmetlerimiz başlıca çelik kapı açma , kilit degişimleri,çelik kasa çilingiri , oto çilingiri ,oto  kiilit ve anahtar tamiri imoblazier.

Bahçelievlerin her semtine yaklaşık 20 yada 25 dakıkada kapıda kalma durumunda açil mudahale ve kapı güvenlik systemleri, kapı yayı, emniyet kelepcesi ve bütün çelik ve akşap kapılarınızdaki arza ve materyal değişimini güvenli  bir şekilde kapınza zarar vermeden yapmaktayız size bir telefon kada yakınız…

çilingir